Posteado por: MSR Galicia | 29/03/2011

CARGOS ELECTOS DO PP OU FAMILIARES QUE TRABALLAN OU TRABALLARON NOS ÚLTIMOS MESES NA DEPUTACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE

Pola súa importancia recollemos unha información publicada en http://enchufadosppourense.blogspot.com/

Alfonsín Gómez, María José Irmá (Candidata Cartelle)

Álvarez Álvarez, José (Concelleiro Muíños)

Álvarez Cerqueira, Santiago Neto (cargo relevante PP Entrimo)

Álvarez García, Rubén (Candidato Muíños)

Álvarez González, Dositeo (Ex–Concelleiro Nogueira Ramuín)

Álvarez González, Eugenio (Candidato A Teixeira)

Álvarez López, David Sobriño (Concelleira A Teixeira)

Álvarez Lorenzo, José Ramón (Fillo Candidato Teixeira)

Álvarez Rodríguez, Manuel (Candidato San Xoán de Río)

Álvarez Sousa, María Celia (Sobriña Tenente-Alcalde de Cartelle)

Álvarez Vázquez, Jesús (Candidato Calvos de Randín)

Ameijeiras Toro, Roberto (Concelleiro Carballiño e Presidente NNXX)

Antelo Santos, María Dolores (Candidata Carballiño)

Araujo Lemus, Víctor Manuel (Concelleiro Baltar)

Arias Devesa, Manuel (Candidato Verea)

Arias Devesa, Manuel (Ex-Concelleiro A Veiga)

Armada Pérez, José Antonio (Alcalde Bande)

Aydillo Astorga, Antonio (Irmán Nora Presidente Deputación)

Babarro Fernández, Manuel (Irmán Candidato Paderne)

Baltazar González, Verónica (Concelleira A Rúa)

Barrio López, Eva María (Concelleira Riós)

Batista Seara, José Antonio (Cuñado Concelleiro Maceda)

Batista Seara, Josefa Cuñada (Concelleiro Maceda)

Batista Seara, Manuela Muller (Concelleiro Maceda)

Batista Seara, Margarita Cuñada (Concelleiro Maceda)

Batista Seara, María Carmen (Cuñada Concelleiro Maceda)

Bizarro González, José Sobriño (Concelleiro Parada de Sil)

Blanco Alonso, Ana Sofía (Candidata Quintela de Leirado)

Blanco Iglesias, José (Candidato Coles)

Blanco López, Elvira (Irmá Ex–Concelleiro Castro Caldelas)

Blanco Pérez, José Antonio (Concelleiro Esgos)

Boimorto Falcón, Anselmo Irmán (Concelleiro Vilamarín)

Caamaño López, Sergio Marido (Alcaldesa Porqueira)

Caballero Vázquez, Levi Efrén (Xenro Alcalde Vilamarín)

Cacharo Gosende, Francisco Fillo (Ex-Presidente Deputación de Lugo)

Cádiz Rilo, Begoña (Ex–Nora Presidente Deputación)

Calviño García, Iria Filla (Ex-Concelleiro Barbadás)

Campo Labrador, Ricardo (Ex–Concelleiro Ourense)

Candal Jarrín, Ignacio Santiago (Irmán Alcaldesa Vilamartín de Valdeorras)

Carballo Bouzas, Bernardino (Concelleiro Baños de Molgas)

Carballo Fernández, Samuel (Candidato A Teixeira)

Carballo Sampil, Ramón (Candidato A Merca)

Caride González, Pilar Monserrat (Concelleira Carballiño)

Carpintero Vázquez, María Dolores (Filla Ex–Alcalde Cortegada)

Carrajo, Rosa (Executiva PP Verín)

Carreño González, Silvia (Concelleira Parada de Sil)

Carrera Carballo, Rosa (Ex–Concelleira Maceda)

Casal Enríquez, Carmen María (Parella Fillo alcalde Xinzo)

Casas Cabido, Monserrat (Candidata Xunqueira de Ambía)

Casas Iglesias, Pilar (Candidata Maceda)

Castiñeiras Rois, Carlos (Ex–Presidente Novas Xeracións PP)

Castro Castro, Alberto Jesús (Candidato Coles)

Cerdeira Lorenzo, Manuel (Concelleiro Irixo)

Cibeira Rodríguez, José (Ex-Concelleiro Piñor)

Cid Blanco, Rubén (Fillo Concelleiro e Presidente NNXX Caldelas)

Cid Cid, Domingo (Irmán Concelleiro Allariz)

Cid Cid, Javier (Candidato Allariz)

Cid Delgado, Rubén (Irmán Candidata Maceda)

Cid Rodríguez, Ana Isabel (Candidata Celanova)

Cid Rodríguez, Ángel (Candidato Sarreaus)

Conde Seco, José Luis Irmán (Concelleira Cea)

Conde Seco, María del Mar (Concelleira Cea)

Contreras, Sonia (Executiva PP Verín)

Cortés Pacios, Miguel (Irmán Candidato Nogueira de Ramuín)

Corzo Rodríguez, Adolfo Vicente (Fillo Alcalde O Bolo)

Costa García, Emilio José (Concelleiro Castrelo do Val)

Costela López, Emilia (Candidata Castro Caldelas)

Cudeiro Mazaira, José Jesús (Ex-Xefe do Servizo Provincial Urbanismo)

Dacal Pavón, Lucía (Concelleira Vilamarín)

De la Iglesia Rodríguez, Ana María (Candidata Esgos)

Delgado Garrido, Pío (Candidato Baños de Molgas)

Diéguez Covelo, Juan Manuel (Candidato Cenlle)

Diz Salgado, Esther (Candidata Monterrei)

Domínguez Gómez, Alfredo (Irmán Candidato A Teixeira)

Domínguez Gómez, Ramiro (Concelleiro A Teixeira)

Domínguez Salgado, Rosa María (Concelleira Tránsfuga Lobeira)

Donis Carbajales, José Antonio Irmán (Candidato A Bola)

Donis Carbajales, Ricardo (Candidato A Bola)

Dopazo González, José Luis (Concelleiro Nogueira de Ramuín)

Dosantos Lago, César (Candidato A Gudiña)

Enríquez Feijóo, Juan Manuel (Candidato Xinzo de Limia)

Estévez Diéguez, Fermín Carlos (Candidato Entrimo)

Estévez Durán, Julia (Candidata Ribadavia)

Estévez Gómez, José Antonio (Vicepresidente Novas Xeracións Ourense)

Estévez González, Raúl (Candidato Vilamarín)

Estévez Rodríguez, Francisco Javier (Candidato Baltar)

Expósito Pérez, María Luz Sobriña (Ex-Concelleiro Ribadavia)

Fariñas Álvarez, Elvira Muller (Concelleiro Arnoia)

Feijóo Méndez, Francisco Javier (Fillo Alcaldesa Sandiás)

Fernández Ada, Rocío (Concelleira Piñor)

Fernández Álvarez, Corona (Candidata Petín)

Fernández Álvarez, José Antonio Parella (Candidata Ourense)

Fernández Barja, Camilo (Concelleiro Manzaneda)

Fernández Bouzo, José Enrique (Candidato Baños de Molgas)

Fernández Cabido, Francisco (Irmán Concelleiro Xunqueira de Ambía)

Fernández Dacal, Alberto (Concelleiro Vilar de Santos)

Fernández de la Fuente, María del Carmen (Candidata Cea)

Fernández Fernández, Gloria (Muller Alcalde de A Merca)

Fernández Fernández, Juan Carlos (Concelleiro Ribadavia)

Fernández Fernández, Juan José (Fillo Concelleiro San Cibrao)

Fernández Fernández; José Luis (Fillo Membro Executiva PP Barco)

Fernández Fernández, María Inmaculada (andidata Parlamento PP 2005)

Fernández Figueiral, Javier (Candidato Amoeiro)

Fernández González, Manuel (Pai Concelleira Piñor)

Fernández López, Esther (Candidata Pereiro de Aguiar)

Fernández Moreiras, María Luisa (Candidata Carballeda de Avia)

Fernández Núñez, Manuel (Candidato Rubiá)

Fernández Ordóñez, Vanesa (Candidata Ourense)

Fernández Pérez, Nieves Nai (Concelleira Parada de Sil)

Fernández Prieto, Manuel (Concelleiro Toén)

Fernández Rodríguez, Cristina (Ex–Delegada)

Fernández Rodríguez, José Julio (Candidato Nogueira de Ramuín)

Fernández Veiga, Antonio (Concelleiro Xinzo de Limia)

Fernández Veleiro, Alfredo (Ex-Concelleiro Carballiño)

Ferreira Vázquez, Jónatan (Candidato Ourense)

Ferreiro Chao, Ramón (Candidato Leiro)

Ferreiro Feijóo, Felipe (Ex–Delegado)

Ferreiro Fernández, Manuel (Candidato Rairiz de Veiga)

Figueiral Rey, María Amada (Nai Concelleiro Amoeiro)

Formoso Coello, Francisco Javier (Candidato Esgos)

Formoso Montero, Emilio (Candidato Ourense)

Gago Laza, Ana María (Executiva PP Verín)

Galindo González, José Eugenio (Ex–Alcalde Nogueira de Ramuín)

García Pregigueiro, María del Pilar (Candidata Carballiño)

García Tizón, María del Pilar (Concelleira Cea)

Gil Blanco, Eligio (Concelleiro Cualedro)

Gil Blanco, Manuel (Irmán Concelleiro Cualedro)

Gil Sanmamed, Eligio (Concelleiro Cualedro)

Girón Vélez, Carmen Belén (Ex–Concelleira Ourense)

Gómez Álvarez, Francisco (Concelleiro en Sarreaus)

Gómez Blanco, Carlos (Candidato Xunqueira de Espadañedo)

Gómez Fernández, Antonio (Candidato A Porqueira)

Gómez Iglesias, Beatriz (Concelleira Sarreaus)

Gómez Nogueiras, Roberto Carlos (Concelleiro Vilar de Santos)

González Caiña, Marta (Candidata Carballiño)

González Caneiro, Javier (Ex–Candidato Castro Caldelas)

González Feijóo, Julio (Candidato A Teixeira)

González Fernández, José (Concelleiro San Cristovo de Cea)

González González, José Ramón (Candidato Castro Caldelas)

González González, María Belén (Concelleira Lobios)

González González, María del Carmen (Candidata Cualedro)

González Morán, Marta (Filla Prensa Deputación e Axente PP)

González Pérez, Ana Jovita (Candidata Cenlle)

González Pérez, Teresa (Filla Ex–Concelleiro Carballeda de Avia)

González Rial, María Teresa (Candidata Carballeda de Avia)

González Rivero, María Nora (Concelleiro Laza)

González Rodríguez Lorenzo (Candidato Carballeda de Avia)

González Rodríguez, Carmen (Muller Concelleiro Maside)

González Rodríguez, Yago (Fillo Concelleiro Piñor)

González Silva, Blanca Isabel (Irmá Candidato Maceda)

González Teixeira, María Luisa (Concelleira Sandiás)

González Vázquez, José Luis (Candidato Nogueira de Ramuín)

González Yáñez, Álvaro (Fillo Ex-Secretario Deputación)

González Yáñez, Miguel (Fillo Ex-Secretario Deputación)

González Yáñez, Tomás Benito (Fillo Ex-Secretario Deputación)

González, Manuel Marido (Concelleira Celanova)

Grande Salgado, José (Candidato Taboadela)

Guede González Jesús Cuñado (Ex-Concelleiro Esgos)

Guede Romero, María Isabel (Candidata Castro Caldelas)

Guzmán Rodríguez, José Ramón (Candidato Vilamarín)

Iglesias Nogueira, Alberto (Fillo Alcaldesa San Cibrao)

Iglesias Rodríguez, David (Candidato Entrimo)

Jácome Fernández, Eugenio (Irmán Candidato Parada de Sil)

Justo Barreira, Francisco (Candidato Vilardevós)

Justo Justo, Sonia (Candidata Cualedro)

Justo Sánchez, José (Concelleiro Cualedro)

Leyenda Gómez, Almudena (Candidata Rairiz de Veiga)

Limia Fernández, José Francisco (Concelleiro Rairiz de Veiga)

López Blanco, Amalia (Candidata Vilamarín)

López Fernández, María del Pilar (Candidata A Bola)

López Opazo, Celia (Candidata Trasmiras)

López París, Marcos (Candidato Larouco)

Lorenzo González, Miguel Ángel (Candidato Pontedeva)

Lorenzo, Carlos Fillo (Presidente PP Rairiz de Veiga)

Lozano Lozano, Francisca (Concelleira Trasmiras)

Martínez Abal, María (Candidata Ribadavia)

Martínez Fernández, David (Concelleiro Crecente)

Martínez González, Luis (Concelleiro Montederramo)

Martínez Martínez, Miguel (Ex-Concelleiro Carballeda de Avia)

Martínez Outumuro María Lourdes (Vicepresidenta NNXX Ourense)

Martínez Rodríguez, Carlos Xenro (Ex-Alcalde Cortegada)

Martínez Rodríguez , Héctor Neto (Ex-Alcalde Carballeda de Avia)

Masid Pérez Susana (Filla Concelleiro Ourense)

Mera González, Manuel (Irmán Candidata Vilamarín)

Mojón Costela, Fernando Irmán (Ex- Nora Presidente Deputación)

Mojón Costela, Olga (Ex-Nora Presidente Deputación)

Mota Lodeiro, José Manuel (Fillo Ex-Concelleiro Bande)

Mota Machado, José (Ex-Concelleiro Bande)

Mota Machado, Manuel Irmán (Ex-Concelleiro Bande)

Mourelo Pérez, María (Irmá Concelleira Ourense)

Mouriño González, Fernando (Sobriño Alcalde Celanova)

Nogueiras Quintas, Celso (Candidato Rairiz de Veiga)

Novelle Rodríguez, María del Carmen (Muller Alcalde A Peroxa)

Núñez Barba, Agustín (Concelleiro Barco de Valdeorras)

Núñez Carnero, José Luis (Candidato Monterrei)

Núñez Fernández, María Teresa (Candidata Rubiá)

Núñez González, José (Concelleiro Baños de Molgas)

Ojea Ureña, Elier (Ex–Delegado)

Otero Cano, Rubén (Candidato Punxín)

Paz González, Perfecto (Ex–Candidato Lobios)

Paz Taín, Diego (Concelleiro Verea)

Pazos Ojea, Emilio José (Alcalde Trasmiras)

Pereira Conde, Luis (Ex–Concelleiro Amoeiro)

Pérez Belmonte, Ana Belén (Irmá Candidata Esgos)

Pérez Belmonte, Margarita (Candidata Esgos)

Pérez Fernández, Marifé (Nora Alcalde Montederramo)

Pérez González, Ernesto (Alcalde San Amaro)

Pérez López, Óscar (Candidato A Merca)

Pérez Nieto, Manuel Valentín (Fillo Ex-Alcalde San Amaro)

Pérez Pereira, Lara Filla (Alcalde Padrenda)

Pérez Pereira, Nicolás (Fillo Alcalde Padrenda)

Pérez Pérez, Prudencio (Candidato Lobios)

Pérez Rodríguez, Marta María (Ex–Concelleira Nogueira Ramuín)

Pérez Santos, David Fillo (Ex–Alcalde Coles)

Pérez Santos, Pedro Manuel Fillo (Ex–Alcalde Coles)

Pérez Vidal, María José (Concelleira San Cristovo de Cea)

Plaza Rodríguez, José Luis Afillado (Ex-Alcaldesa Cualedro)

Pousa Santamaria, María del Carmen (Candidata Beade)

Prada Galloso, Alfonso (Executiva PP Barco de Valdeorras)

Prada López, Graciela (Ex-Muller Secretario Xeral Emigración)

Prada Sierra, María del Carmen (Candidata Ourense)

Prado López, María del Carmen (Filla Ex-Delegado)

Prado López, Miguel (Candidato Ourense e Fillo Ex–Delegado)

Presas Mazorra, María Dolores (Irmá Candidato Coles)

Prieto Álvarez, Gena (Candidata Maside)

Prieto Domínguez, Adolfo (Candidato Manzaneda)

Prieto García, Juan Carlos Fillo (Ex–Alcalde Viana do Bolo)

Prieto Martínez, José (Concelleiro A Veiga)

Prol Casas, Francisco (Candidato Xunqueira de Ambía)

Quintairos Calviño, José Manuel (Candidato Allariz)

Quinteiros, José Xenro (Concelleiro Cualedro)

Raña Martínez, Ramón (Ex–Concelleiro Carballeda de Avia)

Reina González, José Luis (Candidato Maceda)

Rivera Rodríguez, José Luis (Candidato Verín)

Rivero Cuquejo, Raquel (Irmá Alcalde de Cualedro)

Rivero Méndez, Juan Manuel Marido (Concelleira Sandiás)

Rivo López, Elena (Ex–Concelleira de Ourense)

Rodríguez Alonso, Benito (Concelleiro Muiños)

Rodríguez Carballo, Manuel (Ex–Alcalde Maceda)

Rodríguez Conde, Manuel (Candidato Vilar de Santos)

Rodríguez Cortés, Floreano (Concelleiro Vilamarín)

Rodríguez Dacosta, Marcos (Concelleiro Porqueira)

Rodríguez Dobaño, José (Concelleiro A Porqueira)

Rodríguez Dosouto, Gonzalo Fillo (Ex–Presidente PP Barco)

Rodríguez Dosouto, Sonia Filla (Ex–Presidente PP Barco)

Rodríguez Fernández, José Luis (Candidato Piñor de Cea)

Rodríguez Fernández, Manuel (Concelleiro Cartelle)

Rodríguez Fuentefría, Isaac (Irmán Candidato Nogueira de Ramuín)

Rodríguez Fuentefría, Luis (Irmán Candidato Nogueira de Ramuín)

Rodríguez Gómez, Robert Elvis (Fillo Tránsfuga Castro Caldelas)

Rodríguez González, Antonio (Concelleiro Bande)

Rodríguez González, José Manuel (Primo Concelleiro Esgos)

Rodríguez González, Manuel (Primo Concelleiro Esgos)

Rodríguez González, Monserrat( Muller Portavoz Carballiño)

Rodríguez Higuero, Lorena (Filla Alcalde Lobeira e Candidata)

Rodríguez Martínez, Manuel (Concelleiro Sarreaus)

Rodríguez Matías, Juan Carlos (Concelleiro Ramirás)

Rodríguez Méndez, Fernando Antonio (Ex-Xefe Prensa PP Ourense)

Rodríguez Núñez Luis (Irmán Alcalde Rubiá)

Rodríguez Núñez, Elías (Alcalde Rubiá)

Rodríguez Pereira, Natalia (Concelleira Entrimo)

Rodríguez Pérez, Francisco (Concelleiro Cualedro)

Rodríguez Rodríguez, Camilo José (Concelleiro Esgos)

Rodríguez Rodríguez, Camilo (Concelleiro Nogueira de Ramuín)

Rodríguez Rodríguez, Dario Ángel (Irmán Concelleira Carballiño)

Rodríguez Rodríguez, Manuel Ángel (Fillo Ex-Alcalde Esgos)

Rodríguez Rodríguez, Manuel (Concelleiro Muíños)

Rodríguez Rodríguez, María Ilda (Candidata Beade)

Rodríguez Rodríguez, Noemí Filla (Ex-Alcalde Esgos)

Rodríguez Rodríguez, Rosa Mary (Concelleira Sarreaus)

Rodríguez Vázquez, Eva María (Candidata Xinzo de Limia)

Rodríguez Vázquez, María Hortensia (Candidata Entrimo)

Rodríguez Vences, Josefa (Concelleira Baños de Molgas)

Rodríguez, María Dolores (Muller Alcalde Xinzo de Limia)

Rodríguez-Nóvoa González, Francisco Jav (Concelleiro Ourense)

Rodríguez-Nóvoa González, José Ramón (Irmán Concelleiro Ourense)

Ruído Baltar, José (Candidato Baños de Molgas)

Saavedra Martínez, Serafín (Concelleiro Carballeda de Avia)

Salgado Iglesias, Antonio (Candidato Vilar de Barrio)

Sánchez Raña, Francisco (Irmán Candidata Carballeda de Avia)

Santas González, Vitalino (Ex–Concelleiro Xunqueira Espadañedo)

Sequeiros Cid, María Del Carmen (Muller Concelleiro Nogueira Ramuín)

Sierra Yáñez, José Manuel (Fillo Alcalde Vilariño de Conso)

Sobrino Rodríguez, José Luis (Concelleiro Leiro)

Sotelo Bugallo, María Manuela (Candidata San Xoán de Río)

Sotelo, Celso Fillo (Ex-Concelleiro Ribadavia)

Soto Álvarez, José (Candidato Nogueira de Ramuín)

Soto Martínez, Raúl (Ex- Concelleiro Nogueira de Ramuín)

Sousa Seara, Dario (Irmán Concelleiro Cartelle)

Sousa Seara, Jaime (Concelleiro Cartelle)

Sousa Seara, José Benito (Irmán concelleiro Cartelle)

Sousa Sousa, Pamela (Filla Concelleiro Cartelle)

Suárez Martínez, José Luis (Fillo Alcalde Monterrei)

Sulleiro Lema, Diana (Candidata Punxín)

Tejero Álvarez, María Eugenia (Muller Concelleiro Crecente)

Trapote González, María Blanca (Candidata Ourense)

Trigás, José Manuel (Xenro Alcalde Celanova)

Trigo González, Sonia (Concelleira A Bola)

Troncoso Álvarez, Jaime Marido (Ex-Concelleira Carballeda Avia)

Ucha Nóvoa, Guadalupe (Irmá Candidata Vilamarín)

Valladares Caride, Alberto (Fillo Alcalde de Cea)

Valladares Caride, Raquel Filla (Alcalde Cea)

Varela González, Jesús Miguel Fillo (Ex-Concelleira Montederramo)

Vázquez Álvarez, Albino (Candidato Lobios e Primo Ex– Alcalde)

Vázquez Castro, José Luis (Candidato Cortegada)

Vázquez Fernández, Ramiro (Concelleiro Melón)

Vázquez Prieto, Eloy (Candidato Riós)

Vázquez Rodríguez Óscar (Candidato Amoeiro)

Vázquez Vázquez, Ramón (Concelleiro Carballeda de Avia)

Vila Barrio, Gil (Candidato Allariz)

Vila Barrio, Manuel (Irmán Candidato Allariz)

Vila Conde, José (Candidato Taboadela)

Villar Manuel, Natalia (Neta Concelleiro Castrelo de Miño)

Viso Touza, Susana (Candidata Esgos)

Yáñez López, Jonatán (Ex-Secretario Deportes Novas Xeracións)

Yebra Ferro, Susana María (Candidata Allariz)

¿Casualidade ou corrupción?

No Movimiento Social Republicano témolo claro.

¿E ti?

galicia@msr.org.es

 

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión / Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión / Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión / Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión / Cambiar )

Conectando a %s

Categorías